Biochrom

przez | 2 marca, 2020
Wydajność : spektrofotometria

Biochrom ma długą historię produkcji wysokiej jakości instrumentów naukowych do szerokiego zakresu zastosowań na rynku klinicznym, nauk przyrodniczych i przemysłowych. Wśród produktów znajdują się zaawansowane spektrofotometry , kompaktowe kolorymetry, oprzyrządowanie mikropłytkowe, analizatory aminokwasów.

Biochrom stara się być światowej klasy firmą, regularnie wprowadzając nowe, innowacyjne i zorientowane na klienta produkty, a także będąc otwartym na zewnętrzne partnerstwa, które oferują nowe możliwości handlowe lub techniczne.

Widoczne w świetle UV spektrofotometry są ważnym narzędziem w naukach przyrodniczych ze względu na szeroki zakres cząsteczek, które można wykryć i przeanalizować za pomocą tej techniki.

Biochrom oferuje szereg spektrofotometrów do szeroko stosowanych zastosowań, takich jak kwantyfikacja DNA i RNA, oznaczanie stężenia białka i pomiary gęstości komórek. Obejmuje to Ultrospec ™ 10 , przenośny miernik gęstości komórek; Novaspec III +  i Pro do oznaczania białka i / lub kinetyki enzymatycznej; Oraz przyrządy GeneQuant ™ 100 i 1300 do szerokiego zakresu zastosowań.   

Jesteśmy firmą rodzinną i zarządzaną.

Kliknij tutaj i pobierz pełną broszurę na temat sprzętu elektrofotometrycznego Biochrom.

Główne produkty:

Jesteśmy firmą rodzinną i zarządzaną.

  1. – Ultrospec
  2. – GeneQuant
  3. – Novaspec

Jesteśmy firmą rodzinną i zarządzaną.

Dowiedz się więcej, odwiedzając stronę  http://biochromspectros.com