Distributors

Merchant logo

Gentaur Sp. z o.o.

Grunwaldzka 88A/lok.2, 81-771 Sopot, Poland

https://g.page/GentaurPolska?we


3Helix

zapewnia naukowcom i klinicystom nowe narzędzia do badania histopatologii kolagenu oraz do opracowywania nowych metod diagnostycznych, kosmetycznych i terapeutycznych. 3Helix oferuje nowe peptydy celujące w kolagen, zwane peptydami hybrydyzującymi kolagen (CHP), które mogą bezpośrednio rozpoznawać uszkodzone cząsteczki kolagenu w tkankach ludzkich i zwierzęcych.

 

AAT Bioquest, Inc.


Sondy fluorescencyjne i luminescencyjne do znakowania małych cząsteczek leków i biopolimerów oraz do wykrywania białek, kwasów nukleinowych i żywych komórek. Sondy fizjologiczne i neurologiczne, takie jak wskaźniki wapnia i sondy potencjału błony.

Abbexa Ltd


Abbexa, Cambridge Science Park, brytyjska firma dostarczająca narzędzia biologiczne dla sektorów nauk przyrodniczych, rozwoju farmaceutycznego i biotechnologii z pierwotnymi przeciwciałami, przeciwciałami wtórnymi, białkami, zestawami ELISA i enzymami, a także innymi zestawami i narzędziami do wykorzystania w badaniach. Wysokiej jakości, przetestowane produkty na rynek badań biomedycznych.

Abbkine


Zapewnij innowacyjne, wysokiej jakości zestawy testowe, rekombinowane białka, przeciwciała i inne narzędzia badawcze, takie jak Counting Kit-8 (CCK-8).

Abcepta
Abcepta jest wiodącym producentem pierwotnych przeciwciał z ponad piętnastoletnim doświadczeniem. Wysokiej jakości przeciwciała i pokrewne produkty do odkrywania leków i laboratoriów akademickich na całym świecie. Obszary badawcze wpływające na zdrowie i choroby, w tym rak, metabolizm, układ sercowo-naczyniowy, neuronauka i komórki macierzyste.

Abebio
Obszerny katalog zestawów ELISA dotyczących bezpieczeństwa żywności oraz wysokiej jakości produktów biologicznych, takich jak białka, przeciwciała i zestawy ELISA dla szerokiego zakresu celów, takich jak cytokiny, czynniki wzrostu, chemokiny, hormony, antygeny wirusowe i białka rekombinowane.

Abnova
Abnova produkuje ponad 50000 przeciwciał, 20000 rekombinowanych białek, 6000 par przeciwciał / zestawów i ponad 1.100 sond rybnych. Duży wybór zestawów ELISA i par przeciwciał.

Acris
Wiodący dostawca ponad 1 298 000 produktów badań naukowych na całym świecie. Przeciwciała i powiązane produkty z zakresu nauk przyrodniczych. Teraz część Origene Europe.

ACRO BIOSYSTEMS
Producent rekombinowanych białek, celów leków, enzymów i przeciwciał zaangażowanych we wspieranie immunoterapii raka dla firm farmaceutycznych, firm biotechnologicznych, CRO, laboratorium klinicznego i laboratoriów akademickich. Cele terapii komórkami CAR-T. Gorące cele (PD1, CD3E, TIGIT, ROR), zestawy ELISA do zestawów terapeutycznych ELISA.

ADDEXBIO
AddexBio zapewnia różnorodność wysokiej jakości wyspecjalizowanych linii ludzkich i zwierzęcych, różne komórki pierwotne, unieśmiertelnione komórki, pożywki i odczynniki do hodowli komórkowej oraz produkty biologii molekularnej pochodzenia komórkowego dla społeczności badawczej.

Agrisera
Szwedzka firma specjalizująca się w produkcji przeciwciał poliklonalnych i monoklonalnych, oferująca 1.000 pierwotnych przeciwciał do badań biologii roślin i komórek glonów.

Aldevron
Wysokiej jakości plazmidowe DNA, białka, enzymy, przeciwciała i projekty badawcze Cas9, aby pomóc osiągnąć przełomowy postęp w naukach przyrodniczych.

AMSBIO LTD
Marka obejmuje Zymolyase, Cellufine, Cultrex, Alvetex, RNAbee i RNAStat, produkcję niestandardowych przeciwciał monoklonalnych, niestandardową ekspresję białka i usługi przeciwciał poliklonalnych.

Anaspec
AnaSpec oferuje wiedzę specjalistyczną w zakresie peptydów, odczynników do wykrywania, przeciwciał, zestawów testowych, oligonukleotydów i zestawów qPCR. Nasza szeroka linia produktów z katalogu i niestandardowych biochemikaliów i odczynników jest wykorzystywana przez naukowców do podstawowych badań, wysokowydajnych badań przesiewowych i odkrywania leków. Najważniejsze usługi niestandardowe AnaSpec obejmują syntezę peptydów, opracowywanie testów, produkcję przeciwciał i syntezę oligonukleotydów.

Anatrace
Lider w produkcji odczynników do badań białek błonowych i niestandardowej syntezy chemicznej. DETERGENTY, LIPIDY, NIESTANDARDOWE, WYŻSZE STANDARDY.

Przeciwciała włączone
Obszerny katalog zweryfikowanych przeciwciał neurobiologicznych i pakiet usług zarządzanych przez rygorystyczny i od dawna ustalony system zarządzania jakością.

Antibody Genie
Antibody Genie zapewnia ponad 30 000 przeciwciał, w tym przeciwciała poliklonalne, monoklonalne, wtórne i znaczniki. Przeciwciała są w pełni zatwierdzone do kilku zastosowań, dostępne są również przeciwciała potwierdzone przez KO.

Applichem Panreac
Szeroka gama biochemikaliów do biochemii, biologii komórki, mikrobiologii i biologii molekularnej. Odczynniki do odkażania, standardy odniesienia dla analiz środowiskowych, usługi i niestandardowa synteza związków organicznych i nieorganicznych.

ARIGO BIOLABORATORIA
Wysokiej jakości przeciwciała, dusze przeciwciał (szlak interakcji P / P, PTM dla całkowitych / zmodyfikowanych białek, kontrolne i ELISA DUO), panele przeciwciał (Ab zgrupowane według ich znaczenia naukowego), zestawy ELISA.

Assay Genie
Ponad 1000 opartych na komórkach testów na zdrowie komórek, metabolizm, proliferację, cytotoksyczność. Dostępne również testy żywności i rolnictwa.

Ateny
AthenaES® jest producentem i dostawcą odczynników biotechnologicznych do zastosowań badawczych, farmaceutycznych i przemysłowych. Produkty obejmują: zestaw do ekspresji i składania białek, odczynniki do barwników komórkowych, białka specjalistyczne, testy enzymatyczne, chromatografię.

AURION
Aurion opracowuje i produkuje kompleksową linię najwyższej jakości immuno-złota i odczynników pomocniczych: konwencjonalne koniugaty złota, a także produkty charakterystyczne, takie jak subnanometryczne koniugaty Ultra Small immuno-złota, R-Gent SE-EM, odczynnik do srebra klasy mikroskopii elektronowej i Aurion BSA-c ™, dodatek buforujący do inkubacji w celu zminimalizowania tła.

Bachem
Peptydy, neuropeptydy i biochemikalia, aminokwasy, substraty, inhibitory, żywice.

BD CBP
Specjalista w probówkach do pobierania krwi zaprojektowanych w celu zapewnienia bezpiecznego, znormalizowanego pobierania w celu zmniejszenia błędów przedanalitycznych (DNA, RNA, ccfDNA i konserwacja białka).

Becton Dickinson
Przeciwciała do cytometrii przepływowej, WB i IHC. Białka, zestawy ELISA i ELISPOT. Separacja komórek magnetycznych.

BIMAKE
Wysokiej jakości odczynniki qPCR, koktajle hamujące proteazę, zestawy do oznaczania białka, zestaw Mouse Direct PCR (do genotypowania) z niewiarygodnymi oszczędnościami.

Bio X Cell
Bio X Cell jest wiodącym dostawcą ultraczystych przeciwciał skierowanych zarówno do dobrze scharakteryzowanych, jak i nowych mysich antygenów w dużych ilościach wymaganych do badań przedklinicznych in vivo. Nasze przeciwciała są dobrze ugruntowane i mają obszerną dokumentację publikacji. Dostarczamy te przeciwciała w wyjątkowych cenach i wspieramy je wyjątkową obsługą klienta i pomocą techniczną.

BioCellChallenge
Specjalizuje się w systemach dostarczania leków wewnątrzkomórkowych dla DNA, plazmidowych plazmidów DNA, siRNA, a także przeciwciał.

BIOCHAIN
BioChain jest wiodącym dostawcą tkanin mrożonych i FFPE dla wielu gatunków, oprócz próbek pochodzących z tkanek, takich jak DNA, RNA i białko. Dzięki szerokiej gamie popularnych zestawów ELISA i wielu innych, BioChain zapewnia innowacyjne narzędzia do przygotowywania próbek i odczynniki do badań w dziedzinie nauk przyrodniczych.

Bioclone Inc
Kulki biomagnetyczne i separacja.

BioIVT (SeraLab)
Główni dostawcy wysokiej jakości surowic zwierzęcych z wielu różnych gatunków. Surowice do hodowli komórkowych i powiązane odczynniki, a także kontrolne matryce i materiał stanu chorobowego.

Biomax
Mikromacierze tkankowe według IHC, ISH, FISH, TUNEL. Skrawki parafin i zamrożonych tkanek, macierze białek, RT-PCR w czasie rzeczywistym i zestaw do wykrywania telomerazy.

Biomedalny
Zestaw glutenu ELISA powleczony przeciwciałem monoklonalnym R5 (Mab), który rozpoznaje epitop wspólny dla gliadyn, secalin i hordein.

BioMosaics
Testy biomarkerów i odczynniki do wczesnego wykrywania raka, do stosowania w warunkach klinicznych i badawczych.

Biorbyt Ltd
Przeciwciała, białka, odczynniki, małe cząsteczki oraz pełna gama zestawów ELISA i narzędzi biologicznych w celu dalszego usprawnienia procesu badawczego.

BIOSB
Bio SB zajmuje się badaniami i rozwojem, produkcją, dystrybucją i wprowadzaniem na rynek unikalnych produktów do immunohistochemii (IHC) i immunocytochemii (ICC), które spełniają najwyższe międzynarodowe standardy w zakresie zastosowań w patologii molekularnej, badaniach nad rakiem, mikrobiologii, immunologii i genetyki. Przeciwciała CE, mikromacierze tkanek / linii komórkowych oraz systemy i urządzenia detekcyjne (Ekonomiczny szybkowar TintoRetriever).

Biosera
Wysokiej jakości surowica zwierzęca, w tym płodowa surowica bydlęca i pomocnicze produkty hodowli komórkowej do hodowli komórkowej.

BioServ Uk
Niestandardowe przeciwciała, produkcja białek i peptydów, sekwencjonowanie hybrydom.

Diagnostyka BIOTECON
Innowacyjne i szybkie systemy wykrywania patogenów, organizmów psuących się, organizmów genetycznie zmodyfikowanych (GMO) i alergenów metodą PCR w czasie rzeczywistym. Linie produktów foodproof® i microproof® obejmują również zestawy do przygotowania próbek. Dostępne są również zestawy ELISA do wykrywania alergenów.

Biot
BIOTEM oferuje rozwiązania o wysokiej wartości dodanej do niestandardowego opracowywania przeciwciał poliklonalnych i monoklonalnych oraz testów immunologicznych (ELISA i LFIA). Firma wspiera swoich klientów, oferując im rozwiązania dostosowane do ich projektów badawczo-rozwojowych, diagnostycznych i terapeutycznych.

Biot
Biotium jest wiodącym dostawcą innowacyjnych technologii i produktów do wykrywania fluorescencji do badań w dziedzinie nauk przyrodniczych.

BIOVISION INCORPORATED
Zestawy testowe, przeciwciała, rekombinowane białka i enzymy oraz inne innowacyjne narzędzia badawcze do badania apoptozy, metabolizmu, proliferacji komórek, stresu komórkowego, uszkodzenia i naprawy komórek, cukrzycy, zespołu otyłości i metabolizmu, biologii komórek macierzystych, regulacji genów, transdukcji sygnałów.

BPS Bioscience
Producent ponad 4000 produktów, w tym rekombinowanego białka (biotynylowanego), aktywnych rekombinowanych enzymów, kompleksów enzymów, rekombinowanych linii komórkowych, testów biochemicznych i komórkowych. Usługi kontroli i profilowania oraz duże ilości hurtowe.

Calbiotech
Światowy lider w rozwoju i produkcji testów immunologicznych. Zaburzenia autoimmunologiczne, markery raka, ślinowy test ELISA, markery steroidowe, choroby zakaźne, badania weterynaryjne.

Kaliber naukowy
Lider w dziedzinie współpracy w dziedzinie nauk przyrodniczych, Calibre Scientific® reprezentuje portfolio firm z branży nauk przyrodniczych na różnych kluczowych rynkach pionowych: Anatrace (detergenty i lipidy), BioServUK (niestandardowe Ab i białka IVD), Zwięzłe separacje (HPLC), EdgeBio (sekwencjonowanie), Kalon Biological (MMR) testy), mikrolityczne i wymiary molekularne (krystalografia), białkowa arka (oczyszczanie białka).

CELL BIOLABS INC.
Wysokiej jakości produkty, które ułatwiają odkrycie mechanizmów leżących u podstaw funkcji i choroby komórek: testy stresu oksydacyjnego, testy komórkowe, odczynniki do ekspresji wirusowej i oczyszczania, małe zestawy GTPaz i odczynniki.

Cell Progen
Firma biotechnologiczna opracowująca produkty do badań nad komórkami macierzystymi i produkty lecznicze dla medycyny regeneracyjnej w kardiologii, onkologii, cukrzycy i neurologii. Wszystkie produkty biologiczne Celprogen, w tym komórki macierzyste, rakowe komórki macierzyste, iPC i pożywki, w tym ECM, są wytwarzane i produkowane w USA.

Chemicon-Upstate (Millipore)
Przeciwciała, enzymy, cDNA do badań trandukcji sygnału, badania komórek macierzystych, ESGRO, hodowla komórek, znakowanie Brdu, barwienie immunologiczne, zestawy do wykrywania, duży wybór przeciwciał dla IHC.

Chondrex
Kolagen, kolagenaza, przeciwciała monoklonalne i różne zestawy testowe do stosowania w badaniach związanych z alergią, zapaleniem stawów, tkanką łączną i zapaleniem nerek.

Testy biologiczne Cisbio
Homogeniczna fluorescencja czasowo-rozdzielcza (HTRF®), przełomowa technologia, której zaawansowane właściwości nadal poprawiają i przyspieszają proces odkrywania leków.

Clearsynth
Specjalizuje się w niestandardowej syntezie złożonych cząsteczek, stabilnych izotopów znakowanych związków i rozpuszczalników, metabolitów, zanieczyszczeń, glukuronidów, związków chiralnych, związków pośrednich w skali od mg do gramów. Z ponad 200 naukowcami działającymi w dwóch lokalizacjach – Hyderabad i Toronto w odkrywaniu wysokiej klasy chemikaliów badawczych.

CLOUD-CLONE CORPORATION
Zestawy ELISA obejmujące różne obszary, w tym cytokinę, transdukcję sygnału, cząsteczki CD i adhezji, enzym i kinazę, metabolizm, endokryn, immunologię wrodzoną, odporność na reprodukcję, odporność na infekcje, odporność na nowotwór (apoptoza, marker nowotworowy), autoimmunizację, immunomodulator, Układ krążenia (marker serca), układ hematologiczny, mała cząsteczka (hormon), żywienie itp. Dostępne dla wielu gatunków.

Cosmo Bio
Szeroka gama unikalnych i rutynowych produktów do badań z zakresu nauk przyrodniczych z ponad czterdziestu japońskich laboratoriów.

Covalab
Pierwotne i wtórne przeciwciała. Produkcja przeciwciał na zamówienie i synteza peptydów.

KREATYWNE BIOARRAY
Szeroka gama wysokiej jakości normalnych komórek ludzkich i zwierzęcych, pożywki i odczynników do hodowli komórkowej, sond FISH, matryc tkankowych, mikroorganizmów i urządzeń. Ponadto dla badacza oferujemy szereg powiązanych usług, w tym usługi komórkowe, usługi w zakresie próbek biologicznych i usługi histologiczne, aby projekt był lepszy i szybszy.

Kreatywny biogen
Producent i dostawca produktów i usług genomiki i proteomiki. Transfekowane stabilne linie komórkowe, cząstka wirusa, klony, platforma do edycji genów CRISPR / Cas9, Aptamery, produkty interferencji RNA.

Kreatywne Biolabs
Produkcja przeciwciał monoklonalnych u myszy i szczurów przy użyciu technologii hybrydomy, produkcja przeciwciał monoklonalnych u człowieka, małpy, królika, kurczaka, psa, lamy i wielbłąda przy użyciu różnych technologii bibliotek przeciwciał (w tym prezentacji fagowej, prezentacji bakteryjnej i prezentacji drożdży). Również profesjonalnie prowadzi dogłębną humanizację przeciwciał i dojrzewanie powinowactwa przy użyciu metod prezentacji na fagach i mutagenezy DNA. Single Domain Antibody Service, sekwencjonowanie przeciwciał de novo, One-Stop CAR-T Therapy Development.

Kreatywny Biomart
Jakość rekombinowanych białek, przeciwciał i antygenów, enzymów diagnostycznych i enzymów farmaceutycznych.

KREATYWNA DIAGNOSTYKA
Wiodący producent i dostawca przeciwciał, antygenów wirusowych, innowacyjnych komponentów diagnostycznych i odczynników do testów krytycznych. Zlecić biologicznym badaniom i rozwojowi usługi produkcyjne producentom diagnostycznym wraz z produkcją biologiczną GMP na rynek biofarmaceutyczny.

Twórcze enzymy
Enzymy do badań przyrodniczych i produkcji leków, żywności, alkoholu, piwa, soków owocowych, tkanin, papieru, wyrobów skórzanych itp.

CUSABIO
Ponad 10000 rodzajów zestawów ELISA dla 37 gatunków; ponad 6000 przeciwciał, wysokiej jakości rekombinowane białka za pośrednictwem prokariotycznych i eukariotycznych układów ekspresyjnych; antygeny drobnocząsteczkowe i standardy stosowane w pozostałościach leków, bezpieczeństwie żywności oraz doskonałe białka i przeciwciała do użytku diagnostycznego.

Cygnus Technology
Cygnus Technologies zapewnia biotechnologię i biofarmaceutyczne zatwierdzone przez przemysł, wygodne w użyciu metody ELISA na płytkach do mikromiareczkowania do wykrywania białek komórek gospodarza ze specyficznych rekombinowanych systemów ekspresyjnych i zanieczyszczeń bioprocesowych stosowanych w pożywkach hodowlanych, a także transgenicznych systemów ekspresyjnych u kóz i bydła.

Demeditec
Dostawca zestawów testów diagnostycznych do użytku w laboratorium klinicznym i laboratoriach badawczych. Test ELISA i szybki test na obecność ludzi i zwierząt, diagnostykę, endokrynologię – szczególnie diagnostykę ślinową, choroby zakaźne, autoimmunizację, aminy biogenne, markery nowotworowe i analizę żywności.

DENDRITICS
Przeciwciała monoklonalne myszy i szczurów atakujące komórki dendrytyczne i ich mikrośrodowisko, zapewniając w ten sposób narzędzia do badań i diagnostyki. Blood B Booster: zestaw do aktywacji i unieśmiertelnienia komórek B wielu gatunków. Świadczona usługa: produkcja przeciwciał monoklonalnych i unieśmiertelnienie komórek B.

Detroit R&D, Inc.
Detroit R&D specjalizuje się w badaniach nad zdrowiem środowiskowym, nadciśnieniem tętniczym i badaniami nad rakiem, w tym biologicznie czynnymi eikozanoidami, COX, CYP, S-transferazami glutationowymi, stresem oksydacyjnym, uszkodzeniem DNA.

Dynamiker Biotechnology
Firma skoncentrowała się na opracowaniu wczesnej, szybkiej i innowacyjnej diagnostyki inwazyjnej inwazyjnych chorób grzybowych (IFD). Panel IFD, Panfungal, Detekcja grzybów i bakterii zakaźnych.

EdgeBio
Producent szerokiej gamy odczynników do sekwencjonowania Sanger i materiałów eksploatacyjnych w celu obniżenia całkowitego kosztu sekwencjonowania (usunięcie terminatorów, klejów do płytek, 96-studzienkowych płytek optycznych), oczyszczania amplikonu PCR, bakteryjnej izolacji genomowego DNA, kompetentnych chemicznie komórek bakteryjnych, EnzSAP (alternatywa do Exosap).

ELISA Genie
ELISA Genie zapewnia ponad 14 000 wysokiej jakości, w pełni sprawdzonych zestawów ELISA do badań immunologicznych z wstępnie powleczonymi konkurencyjnymi i kanapkowymi zestawami ELISA i parami przeciwciał dla ponad 20 gatunków, przeznaczonych do badań farmaceutycznych, biotechnologicznych i akademickich. Elisa Genie zapewnia również testy multipleksowe i zestawy ELISA klasy farmaceutycznej.

Epitomika
Przeciwciała klasy Klon EP IVD są króliczymi przeciwciałami monoklonalnymi, które zostały specjalnie opracowane do stosowania wyłącznie w laboratoriach patologicznych do barwienia immunohistochemicznego utrwalonych w formalinie tkanek zatopionych w parafinie.

EUROGENTEC
Jako ekspert w dziedzinie syntezy na małą i dużą skalę, Eurogentec proponuje szeroką gamę odczynników, zestawów i materiałów eksploatacyjnych do zastosowań w naukach przyrodniczych, takich jak niestandardowe oligonukleotydy, wysokowydajne zestawy PCR / qPCR i odczynniki (w tym wysoce czyste polimery Diamond Taq® DNA), barwniki katalogowe , peptydy i przeciwciała.

EXBIO
EXBIO produkuje i dostarcza przeciwciała do dystrybucji na całym świecie. Sprzedaż na bazie OEM oraz w ilościach hurtowych jest podstawową działalnością firmy. Silne badania i rozwój w zakresie technologii hybrydomy, konstrukcji rekombinowanych białek i przeciwciał.

Dobry test
FineTest jest certyfikowanym przez ISO9001: 2008 producentem oferującym pełną linię wysokiej jakości zestawów badawczych, które obejmują ponad 6000 zestawów ELISA i przeciwciał, powiązanych odczynników pomocniczych ELISA, rekombinowanych białek itp. W konkurencyjnej cenie i dobrej jakości.

Fitzgerald Industries International
Przeciwciała, oczyszczone antygeny, zestawy ELISA i specjalne produkty badawcze, w tym CD, markery serca, cytokiny i czynniki wzrostu, leki uzależniające i TDM, płodność i ciąża, hormony / steroidy, choroby zakaźne, neurobiologia, markery nowotworowe i wiele innych.

Skoncentruj biomolekuły
Duży i stale poszerzający się asortyment najnowocześniejszych odczynników drobnocząsteczkowych zaprojektowanych w celu ułatwienia wszelkiego rodzaju badań w dziedzinie nauk przyrodniczych. Niestandardowe biblioteki chemiczne.

FUJIFILM Your Chemicals Europe GmbH
Fujifilm Wako to światowej sławy dostawca wysokiej czystości chemikaliów laboratoryjnych i odczynników. Nasze portfolio produktów obejmuje ponad 40 000 wysokiej jakości produktów do badań i rozwoju.

Gene Link
Zakłócenia RNA, systemy detekcji genów, sDNA pierwszej nici, losowe startery, adaptery, łączniki, startery, RT-PCRmer ™, OligoProber ™, narzędzia i odczynniki genetyczne, produkty PCR.

Genhunter
Wyświetlacz różnicowy, zestawy do izolacji i czyszczenia RNA, systemy klonowania PCR, pojemniki PerfectWestern.

Genlantis
Genlantis oferuje kompleksową linię produktów specjalistycznych mających zastosowanie w dziedzinie transfekcji / transformacji, ekspresji genów, wyciszania genów, interferencji RNA, hodowli komórek pierwotnych, sterylizacji, systemów ekspresji białek i proteomiki.

Genscript
Synteza genów i peptydów, ekspresja białek i oczyszczanie, produkcja przeciwciał na zamówienie. Zestaw One Step Western Blot do szybkiego opracowania WB bez wtórnego przeciwciała.

GENWAYBIO
GenWay Biotech zapewnia klientom bogatą ofertę przeciwciał, białek, zestawów ELISA i innych odczynników wyłącznie do użytku badawczego.

Glentham Life Sciences Ltd
Glentham Life Sciences jest wiodącym dostawcą wysokiej jakości chemikaliów, surowców, odczynników i produktów z zakresu nauk przyrodniczych.

Haematex Research
Odporny na heparynę roztwór do rekalcyfikacji: odwróć działanie heparyn i heparynoidów w testach APTT, SACT i NAPTT.

Haematologic Technologies Inc.
Haematologic Technologies produkuje wysokiej jakości białka krzepnięcia pochodzące z osocza (ludzkie, mysie, bydlęce), przeciwciała, plazmy z niedoborem czynnika i probówki do pobierania krwi przeznaczone do badań in vitro.

HANSABIOMED
HansaBioMed Life Sciences Ltd oferuje najszerszy wybór na rynku globalnym produktów dedykowanych do badań egzosomów dla aplikacji Life Science.

Healthcare Biotech
Wysokiej jakości, innowacyjne i niedrogie produkty cytogenetyki molekularnej do badań i diagnostyki onkologii molekularnej.

HUMANZYM
Rekombinowane ludzkie białka do zastosowań w biologii komórek macierzystych, immunologii i terapii komórkowej: są wolne od zwierząt i ksenonów mają wyższą bioaktywność i lepszy okres półtrwania dzięki naturalnej glikozylacji i natywnemu tworzeniu się heterodimeru (w porównaniu z mysią, CHO i Ecoli) są znacznikiem -wolne i mają większą stabilność w hodowli komórkowej Są zatwierdzone w ponad 200 cytowaniach Może być dostępny w klasie cGMP do użytku klinicznego.

IBL-TECAN
Zestawy ELISA do badań i diagnostyki w dziedzinie neurologii, endokrynologii, onkologii, chorób zakaźnych, autoimmunizacji, immunologii itp.

Immunostar
Producent wysokiej jakości pierwotnych przeciwciał poliklonalnych i monoklonalnych dla Neuroscience. Abs do wykrywania markerów w chorobie Parkinsona, Alzheimera, epilepsji i napadów mózgu, reumatoidalnego zapalenia stawów, schizofrenii, chorób Lou Gehriga i Huntingtona. Przeciwciała wcześniej nazwane Diasorin, Incstar i ImmunoNuclear.

ImmuSmol
ImmuSmol koncentruje się na „immunoglobulinach [przeciwciałach] przeciwko małym cząsteczkom”. Podczas gdy tradycyjne przeciwciała rozpoznają tylko duże cząsteczki, takie jak białka, ImmuSmol projektuje i rozwija przeciwciała zdolne do celowania w jednostki o niskiej masie cząsteczkowej (<900 Da). Aminokwasy, lipidy, sacharydy, toksyny, leki i praktycznie każda mała cząsteczka może więc być traktowana z dużym powinowactwem i specyficznością. W pełni kompatybilne z istniejącymi technologiami opartymi na przeciwciałach, drobnocząsteczkowe przeciwciała otwierają zupełnie nowy zestaw możliwości w badaniach, diagnostyce i terapii. Trzy podstawowe zastosowania: • Badania przeciwciał – zwalidowane przeciwciała pierwotne,

Indoor Biotechnologies Ltd
Światowy lider w testach środowiskowych dla alergenów (alergii, astmy i jakości powietrza w pomieszczeniach). Producent oczyszczonych alergenów do celów badawczych i diagnostycznych. Usługi

INNOVEX BIOSCIENCES
Rewolucyjne produkty do prostego, szybkiego i pozbawionego tła barwienia IHC tkanek ludzkich i zwierzęcych. Systemy IHC firmy Innovex kończą proces barwienia w 60 minut dla tkanek ludzkich i 90 minut w przypadku tkanek zwierzęcych.

Isohelix
Wymazy DNA, urządzenia do pobierania DNA śliny oraz wiele produktów do izolacji, stabilizacji DNA i powiązanych zestawów.

Karnety
Testy ELISA bez wychwytywania pod kątem wirusologii, parazytologii i stanów zapalnych, testy ELISA wspomagające nadzór nad chorobami, którym można zapobiegać za pomocą szczepionki, takimi jak odra, świnka i różyczka. Typami próbek są płyn doustny, osocze i surowica, zestawy diagnostyczne do hematologii, plamy do mikroskopii i odczynniki laboratoryjne.

KINGFISHER BIOTECH INC
Kingfisher Biotech, Inc. specjalizuje się w podstawowych badaniach weterynaryjnych i modelach zwierzęcych. Oferowane produkty obejmują białka rekombinowane, przeciwciała poliklonalne i monoklonalne, zestawy Do-It-Yourself i RTU ELISA dla kilkunastu gatunków.

KOMABIOTECH
Układy do elektroforezy białek i wstępnie odlewane żele, odczynniki do amplifikacji PCR, odczynnik do transfekcji, Direct PCR, zestawy do oczyszczania kwasu nukleinowego i zestawy ELISA do cytokin, immunoglobulin.

Lifescience Market-Nova Lifetech
Produkty badawcze Life Science (białka, peptydy, testy ELISA, przeciwciała) i szczepy komórkowe.

List Biologicals Laboratories, Inc
Odczynniki badające toksyny bakteryjne, takie jak toksyna cholery, toksyna krztuśca, lipopolisacharydy, przeciwciała, koniugaty, łańcuchy botulinowe. Toksyny mogą być stosowane do badania modeli chorób, szczepionek mikrobiomowych i żywych środków bioterapeutycznych. Możliwości produkcyjne kontraktów cGMP.

MCE Medchem Express
Biochemikalia, inhibitory, agoniści, modulatory i biblioteki bioaktywnych badań przesiewowych.

Merck Millipore
Merck, Millipore, Calbiochem, Novabiochem i Novagen: szereg produktów z zakresu nauk przyrodniczych, takich jak przeciwciała, biochemikalia i inhibitory oraz odczynniki do syntezy peptydów.

Mercodia
Mercodia jest wiodącym na świecie producentem, producentem i dystrybutorem wysokiej jakości zestawów testów immunologicznych. Specjalizujemy się w testach ELISA do zastosowań klinicznych i badawczych, zwłaszcza w cukrzycy, otyłości i chorobach układu krążenia. Oferujemy testy mające zastosowanie zarówno w modelach ludzkich, jak i zwierzęcych. Najbardziej specyficzny zestaw Glucagon ELISA do oznaczania glukagonu bez znaczącej reaktywności krzyżowej z innymi krążącymi peptydami pochodzącymi z pro-glukagonu, np. Glicentyną.

MICROSYNTH
SYNTEZA DNA / RNA – oligonukleotydy DNA / RNA (niemodyfikowane, zmodyfikowane, różne poziomy czystości), sondy qPCR (TaqMan, Molecular Beacons, LNA, MGB itp.), SiRNA i oligonukleotydy antysensowne (np. 2′-MOE), oligonukleotydy Premium (np. do diagnostyki molekularnej), synteza w skali pilotowej (ilości w gramach), ISO 9001 i ISO 13485.

Wymiar molekularny
Światowy lider w produkcji nowoczesnych ekranów, odczynników, innych materiałów eksploatacyjnych i oprzyrządowania do określania struktury białek metodą krystalografii rentgenowskiej.

MONOSAN®
Portfolio MONOSAN® zawiera wysokiej jakości przeciwciała monoklonalne i poliklonalne oraz odczynniki, które opracowano, wyprodukowano i wprowadzono na rynek w systemie ISO 9001: 2015. Przeciwciała specjalnie wybrane do badań IHC i IF stosują na skrawkach zamrożonych i FFPE.

MPbio
Ponad 55 000 produktów z zakresu nauk przyrodniczych: biochemikalia, sprzęt laboratoryjny, instrumenty, przeciwciała (marka Cappell), zestawy i odczynniki. Bestsellery: Dextran klasy Colitis, środek usuwający Mycoplasma, homogenizator FASTPREP z matrycą lizującą i kompletnymi zestawami do ekstrakcji DNA, RNA i białka (z gleby, kału, roślin, tkanek, grzybów / bakterii itp.).

Multitarget
Produkty są unikalnymi odczynnikami na bazie roztworu wodnego, które mogą ekstrahować DNA, RNA i białka z trudnych próbek, takich jak zamrożona krew pełna, kał, drewno itp. AquaPlasmid jest jedynym odczynnikiem do ekstrakcji DNA w jednym roztworze.

Myriad RBM
Usługa Human MAPs Myriad RBM stanowi najbardziej wszechstronne menu ilościowych, multipleksowanych testów immunologicznych dostępnych na rynku. Ludzkie MAP zapewniają wgląd w wiele ścieżek, aby lepiej zrozumieć biologię leżącą u ich podstaw. Dostępnych jest ponad 300 białek. Pomiar rozpoczyna się od 40 ul próbki (surowicy, osocza i innych płynów).

NANOCS INC
Funkcjonalizowane biopolimery, nanocząstki, znakowane białka, przeciwciała, enzymy, peptydy i nukleotydy, bogate macierze reaktywnych cząsteczek do znakowania fluorescencyjnego, peglacji, biotynylacji i biokoniugacji.

Nanorolki
Wytwórca fosforylacji i modyfikacji – specyficzne dla stanu przeciwciała monoklonalne i inne innowacyjne odczynniki do badań nad transdukcją sygnałów i badaniami Alzheimera, wysokowydajnym badaniem przesiewowym (HTS) i proteomiką.

Nanovex Biotechnologies SL
Nanovex Biotechnologies oferuje produkty i usługi w dziedzinie nanobiotechnologii: nanoenkapsulacja związków i biokomponentów w nanocząstkach lub nanocząstkach PLGA, modyfikacja powierzchni nanomateriałów przy użyciu polimerów lub białek, między innymi, biokoniugacja, Pronanosomy (gotowe do użycia produkty do szybkiego uzyskania nanocząstek i łatwy sposób), metaliczne nanocząstki i odczynniki do transfekcji.

Neuromika
Odczynniki i metody badań neuronauki i komórek macierzystych. Doświadczony także w cukrzycy-otyłości, odpowiedzi immunologicznej, endokrynologii, wykrywaniu apoptozy oraz badaniach sercowo-naczyniowych i nowotworowych. Produkty obejmują przeciwciała, testy, neurony pierwotne, astrocyty, chondrocyty, neuronowe komórki progenitorowe i mezenchymalne komórki macierzyste.

NeuroProbe
Chemotaksja: Komory i akcesoria. Komory jednorazowe i wielokrotnego użytku. Filtry, akcesoria do wielu studzienek, produkty wspomagające komory ślepe i komory Boydena.

NORGEN BIOTEK CORP.
Pierwszej klasy zestawy do przygotowywania próbek dla zestawów do izolacji RNA egzosomu Zestawy do przygotowywania próbki moczu Zestawy do testowania tożsamości ludzkiej Zestawy do przygotowywania próbek śliny Zestawy do przygotowywania próbek krwi / osocza / surowicy Zestawy do oczyszczania DNA Zestawy do oczyszczania RNA

Novus
Dostarczanie przeciwciał, białek, lizatów, zestawów ELISA i więcej globalnej społeczności bio-naukowej. Apoptoza, rak, naprawa DNA, lipidy i metabolizm, neuronauka, markery komórek macierzystych.

OriGene
Kolekcja klonów cDNA (przeszukiwalny bank genów obejmujący ponad 30 000 pełnej długości kolekcji cDNA TrueClone i ponad 25 000 klonów cDNA TrueORF) oraz pełnej długości ludzkie białka wyrażane w komórkach ssaków, idealne do badań funkcjonalnych.

Oxford Expression Technologies
Oxford Expression Technologies jest firmą biotechnologiczną w dziedzinie ekspresji rekombinowanych białek i uznanym centrum doskonałości w ekspresji bakulowirusa.

PAN-BIOTECH GMBH
Twój ekspert od hodowli komórek. Firma produkuje najwyższej jakości produkty i doskonałą obsługę hodowli komórek, takich jak surowice, pożywki, systemy bez surowicy, leki biologiczne i inne odczynniki. PAN-Biotech gwarantuje najwyższą jakość w konkurencyjnych cenach.

Peninsula Laboratories International, Inc.
Peninsula oferuje wysokiej jakości zestawy testów immunoenzymatycznych (EIA / ELISA), przeciwciała (poliklonalne i monoklonalne) oraz akcesoria do badań w dziedzinie nauk przyrodniczych.

Peprotech
Cytokiny i białka rekombinowane, produkty najwyższej jakości dla: białek immunoregulacyjnych, interleukin, CSF, czynników wzrostu, chemokin, interferonów, adipokin, białek TGFß / BMP, neurotrofin, FGF, ligandów / receptorów TNF, defensyn, przeciwciał antybiotykowych poliklonalnych , Zestawy ELISA.

Phytotech Labs
Firma zajmująca się fitopatologią i fykologią, która oferuje: Pożywki do hodowli tkanek roślin, Produkty biologii molekularnej, Biochemikalia i odczynniki, Pożywki mikrobiologiczne, Mały sprzęt laboratoryjny i materiały, Testy żywotności nasion.

Progen
Przeciwciała, polipeptydy i testy biologii komórkowej i molekularnej, badań medycznych i patologii. Przeciwciała AAV i testy ELISA, prezentacja fagowa.

ProImmune
Wczesnymi produktami ProImmune były Pentamery Pro5® MHC, które służą do wykrywania komórek odpornościowych specyficznych dla epitopu, aby można je było analizować w próbkach krwi ludzkiej. Pentamery oraz tetramery ProT2® MHC klasy II wprowadzone w 2016 r. Nadal stanowią część podstawowej działalności ProImmune.

ProSci
ProSci oferuje szeroki katalog przeciwciał, białek i lizatów oraz obszerne usługi przeciwciał do produkcji niestandardowych przeciwciał (pojedyncza domena, królik monoklonalny itp.).

Arka białkowa
Firma Proteomic: kolumny chromatograficzne, żywice (Ni-NT, GST, białko A …), kolumna spinowa i koncentrator, IPTG, szybkie (Coomassie) i barwienie w czasie rzeczywistym, usługi (pakowanie kolumny, ekspresja białka itp.).

PROTEINTECH
Proteintech produkuje we własnym zakresie wszystkie przeciwciała z immunogenów białkowych, umożliwiając pełną kontrolę nad jakością i walidacją. Przeciwciała Proteintech mają wysoką swoistość i odtwarzalność i są gwarantowane dla każdego gatunku i każdego zastosowania jako standard. Wszystkie dane walidacyjne są dostępne. Przyszły plan Proteintech polega na sprawdzeniu ich przeciwciał za pomocą RNAi, jako miary swoistości przeciwciał.

Qiagen
Zestawy do izolacji DNA, RNA i białek z próbek biologicznych (krwi i tkanek).

REvMab Biosciences
Rewolucyjne generowanie przeciwciał monoklonalnych opracowano z szerokiej gamy specyficznych dla antygenu komórek B, niedostępnych dla tradycyjnej technologii hybrydomy. Metodę tę z powodzeniem zastosowano do opracowania wysokiej jakości przeciwciał monoklonalnych królików i kóz, takich jak anty BRAF V600E, mutant H3 Histone abs i wiele innych wysoce specyficznych celów.

Salymetry
Biomarkery śliny Zestawy Elisa (Estradiol, DHEA, Kortyzol, Progesteron, Białko C-reaktywne itp.) I materiały do ​​pobierania śliny.

Santa Cruz Biotechnology, Inc.
Ponad 21.000 dobrze scharakteryzowanych, wysokiej jakości przeciwciał monoklonalnych, ponad 6.000 dla IHC (P), ponad 2.500 dla ChIP, szeroki zakres przeciwciał dla FACS i ponad 83.000 skoniugowanych przeciwciał FITC, agarozy, PE, HRP, TRITC, biotyny, AP, APC, AlexaFluor, aby wyeliminować potrzebę wtórnych przeciwciał. Białka wiążące IgG. Ponad 6.500 stransfekowanych lizatów. Tłumiki genów ludzkich i mysich (siRNA, shRNA, cząstki lentiwirusowe). CRISPR / Cas9 dla ponad 18 000 ludzkich i mysich genów. Ponad 175 000 biochemikaliów ChemCruz. Odczynniki pomocnicze.

SPRZEDAM CHEMIKALIA
Selleck Chemicals dostarcza ponad 3000 inhibitorów wykorzystywanych w badaniach szlaków sygnałowych komórek, śledząc najnowsze osiągnięcia naukowe. Bioaktywne biblioteki badań przesiewowych Sellecka składają się z ponad 2100 małych cząsteczek o potwierdzonych działaniach biologicznych i farmakologicznych wykazanych w badaniach przedklinicznych i klinicznych, a wiele z nich to związki zatwierdzone przez FDA.

Sigma Merck
Asortyment produktów Sigma do pracy z diagnostyką tkanek w dziedzinie histologii, cytologii, bakteriologii i hematologii. Od genialnych roztworów do barwienia i gotowych zestawów testowych, po barwniki z certyfikatem Biological Stain Commission (BSC), media do wirowania i odczynniki IHC. Rozpuszczalniki i utrwalacze do przygotowywania próbek mikroskopowych, podłoża montażowe do rutynowych i fluorescencyjnych aplikacji oraz preparaty do kontroli jakości tkanek.

SignalChem
Aktywne i nieaktywne kinazy, aktywne fosfatazy, substraty peptydowe, białka, odczynniki, przeciwciała znakujące.

Przeciwciało sygnałowe
SAB jest dystrybutorem szerokiej gamy przeciwciał, zwłaszcza fosfoswoistych przeciwciał do badań nad transdukcją sygnałów komórkowych, raka, komórek macierzystych, immunologii, neuronauki, apoptozy, chorób zakaźnych i innych dziedzin.

Sino Biologicals
Niedrogie odczynniki najwyższej jakości: białka, przeciwciała, zestawy, odczynniki do transfekcji, enzymy, żywice i inne narzędzia badawcze.

ŚWIĘTY JAN
St John’s Laboratory Ltd dostarcza przeciwciała badawcze, które kładą duży nacisk na zapewnienie społeczności akademickiej jakości, odtwarzalności i niezawodności poprzez walidację przeciwciał.

Streambio
Nowe wysoce fluorescencyjne sprzężone nanocząstki polimerowe (CPNsTM), zdolność do osiągnięcia wyjątkowej jasności dzięki ich wyjątkowej stabilności termicznej, foto- i chemicznej, zrewolucjonizują różnorodne zastosowania in vitro i in vivo bez potrzeby zmiany protokołów laboratoryjnych (cytometria przepływowa, ELISA , FiSH, IHS i testy przepływu bocznego).

StressMarq Biosciences Inc.
Portfolio StressMarq (ponad 7.000 produktów) pierwotnych przeciwciał, koniugatów przeciwciał, białek, zestawów testów immunologicznych i mostków małych cząsteczek w naukach przyrodniczych, w tym produktów do badań nad rakiem, chorób układu krążenia, sygnalizacji komórkowej i neuronauki. Specjalista od stresu oksydacyjnego, białek szoku termicznego i uszkodzeń DNA.

SYNABS
SYnAbs to kompleksowe CRO, wytwarzające i wytwarzające innowacyjne przeciwciała monoklonalne szczurów i świnek morskich do zastosowań w diagnostyce i biotechnologii in vitro. SYnAbs charakteryzuje się w szczególności monoklonalnymi wtórnymi przeciwciałami klasy immunoglobulin i podklasą dla immunoglobulin od szczurów, myszy i ludzi

TNC BIO
Opracowano XerumFree ™ w celu dodania go do podstawowej pożywki do hodowli komórkowej zastępującej płodową surowicę bydlęcą. Jest całkowicie wolny od związków pochodzenia zwierzęcego i ludzkiego.

TRC-CANADA
Toronto Research Chemicals oferuje obszerny katalog 50 000 produktów i specjalizuje się w dostarczaniu wysokiej jakości biochemikaliów w niestandardowych rozmiarach opakowań, aby zaspokoić każdą wymaganą ilość.

US Biological
Przeciwciała, substancje biochemiczne, klonowanie, pożywki hodowlane, GF i cytokiny, zestawy i testy, lektyny, surowice, tkanki.

Vazyme Biotech Co
Vazyme Biotech Co., Ltd. produkuje odczynniki do biologii molekularnej, do sekwencjonowania nowej generacji (NGS), a także odczynniki IVD.

Vector Biolabs
Gotowy do użycia, wstępnie wytworzony rekombinowany adenowirus i AAV, w tym rekombinazy, fluorescencyjne markery kontrolne / reportery, miRNA, shRNA, sgRNA i CRISPR / Cas9. Niestandardowe usługi rekombinowanego adenowirusa i rekombinowanego wirusa związanego z adenowirusami (AAV), w tym projektowanie / klonowanie wektorów, pakowanie / produkcja, amplifikacja, oczyszczanie i miareczkowanie.

Vector Labs
Vector Laboratories opracowuje, produkuje i sprzedaje odczynniki do znakowania i wykrywania do immunohistochemii, immunofluorescencji, DNA / RNA i glikobiologii. Systemy ABC Vectastain, odczynniki peroksydazy ImmPRESS, lektyny, systemy awidyn biotyny (Strept), Fast-TAG, systemy znakowania białek, wtórne przeciwciała, które pomagają klientowi precyzyjnie wizualizować i badać tkanki i komórki w badaniach chorób i badań terapeutycznych.

Viagen Biotech
Wiodący dostawca innowacyjnych technologii ekstrakcji DNA. System ekstrakcji DNA DirectPCR® to system z pojedynczą rurką do szybkiego przygotowania DNA z ogonów myszy, uszu, woreczka żółtkowego i komórek hodowlanych. System pozwala, aby uzyskane ekstrakty DNA były kompatybilne z genomową PCR do genotypowania.

WANTAI
Specjalizują się w testach ELISA i szybkich testach na choroby zakaźne. Dostarczają dobrze znany test ELISA HEV-IgM i ELISA HEV-IgG (wirus zapalenia wątroby typu E, HEV).

Worthington
Główny producent biochemikaliów i enzymów, takich jak kolagenaza, trypsyna, papaina, elastaza i dezoksyrybonukleaza I.

XPRESSBIO
Testy ELISA monitorujące zdrowie obejmują wszystkie popularne patogeny, takie jak MHV, TMEV, PVM, Sendai, EDIM i MAD. Również unikalne testy, takie jak Native MPV, Native RPV, Pasteurella i Helicobacter. Indywidualne testy multipleksowe ELISA całkowicie unikalne w branży, do 6 różnych wyników z 1 studzienki.

ZellBio GmbH
Organizacja sprzedaży i serwisu dla wymagających aplikacji na rynku nauk przyrodniczych: odczynniki, przeciwciała, chemikalia i zestawy testowe

ZETA CORPORATION
Zeta produkuje i sprzedaje najwyższej jakości przeciwciała, aby pomóc patologom diagnozującym ludzkie choroby. Wysokiej jakości przeciwciała diagnostyczne do immunohistochemii parafinowej, monospecyficzne mysie przeciwciała monoklonalne.