Gentaur Optyka Genprice

Sidor Biolabs, z siedzibą w Täby na północ od Sztokholmu, chce zostać wiodącym dostawcą w regionie skandynawskim. Nasi klienci znajdują się głównie w laboratoriach w szpitalach, uniwersytetach i przemyśle farmaceutycznym / biotechnologicznym, ale także w przemyśle spożywczym i opakowaniowym.


Jesteśmy prywatną firmą z dużym zaangażowaniem w sprawy naszych klientów i rozwój w branży. Posiadamy szeroki asortyment produktów od wielu znanych producentów. Naszą ambicją jest rozwój naszego istniejącego portfolio produktów i znalezienie dodatkowych produktów uzupełniających, które przyczyniają się do rozwoju i postępu naszych klientów w zakresie badań, diagnostyki i produkcji. Przykłady obszarów, w których jesteśmy liderem, to transfuzja, hodowla komórek, pobieranie próbek mikrobiologicznych (do diagnostyki i kontroli środowiska produkcyjnego) oraz biologia molekularna.

Poprzez naszych kompetentnych specjalistów ds. Produktów i solidną organizację domową, naszym celem jest zapewnienie jak najlepszej obsługi. Dlatego posiadamy certyfikat jakości zgodny z ISO 9001 i certyfikat środowiskowy zgodnie z ISO 14001.

Jakość pracy odgrywa kluczową rolę w Genprice Biolabs, a podstawą jakości jest praca z ciągłym doskonaleniem. Dlatego jesteśmy wrażliwi na wymagania i życzenia naszych klientów w ciągle zmieniającym się świecie.

Jesteśmy w sumie 23 pracownikami, dziesięciu to specjaliści ds. Produktów, z których jeden jest w Danii, dwóch techników serwisowych, trzech w dziale obsługi klienta. Dzięki szkoleniu wewnętrznemu i wspólnie z naszymi dostawcami w obszarach, w których działamy i na temat naszych produktów, mamy nadzieję, że możemy zapewnić jako klient wsparcie, którego zawsze oczekuje się od dobrego dostawcy. Posiadamy również laboratorium kalibracyjne do pipet, w którym serwisujemy wszystkie marki i modele.

Możemy pomóc naszym klientom w 4 różnych językach: szwedzkim, duńskim, angielskim i chińskim.